Навчальний процес

Організація навчально-виховного процесу у початковій школі

в 2014– 2015  навчальному році

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2014-2015 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань. У початкових класах навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 2 вересня по 19  грудня, ІІ семестр – з 12 січня по 29 травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 – 5 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 – 22 травня) школи.

Впродовж навчального року для учнів початкових класів проводяться канікули: орієнтовно,  зимові з 19 грудня по 12 січня, весняні з 23 по 29 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, проведення для учнів 1 класу додаткових тижневих канікул; навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Робочі навчальні плани на 2014-2015 навчальний рік складаються:

для 1-3-х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України  від 10.06.2011 № 572;

для 4-х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України від 29.11.2005 № 682.