Новини

Березень — перший місяць весни. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням приходить жіноче свято – 8 Березня.                                          Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято в Оленівській ЗОШ І ст.  Cвоїми виступами учні привітали своїх мам.                                                   Звучали вірші, пісні та конкурси. На завершення жіночого свята учні подарували свої рідним подарунки.                                                                              Свято пройшло душевно та радісно. Позитивні емоції, отримані під час концерту, залишилися на весь день!

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна з важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.                                                                      Протягом 21-23 січня 2019 року в Оленівській ЗОШ І ступеня відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна». В школі проведено виховні години, інформаційні хвилинки «Соборність України», бесіди присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.                                   У школі відбулася виставка малюнків «Моя Батьківщина – рідна Україна», яку підготували учні 1-4 класів. В ході інформаційної години «Соборна Україна – єдина нація» учні говорили, що День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Новорічні свята – це  завжди радість і пора чудес. Саме  такою була п"ятниця 28 грудня  в Оленівській  ЗОШ  І ст.  В гості до малят завітав Дід Мороз зі Снігуронькою, яку Розбійники намагались викрасти. Але добро завжди перемагає зло, тому все скінчилося добре. Діти разом з казковими героями танцювали, співали, відгадували загадки, розповідали віршики і, звичайно, отримували за це подарунки.                                                                   Батьки та колектив школи щиро дякуємо голові ПолянськоїОТГ Дрогобецькому І.І. та Лізанцю П. І. за новорічні подарунки, надані учням школи.    Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я вам, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Сьогодні 19 грудня в нашій школі  відбулося святкування дня Святого Миколая. Учні розповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. Школярі готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував дітям багато солодощів. Учні отримали подарунки від голови Полянської ОТГ І. І. Дрогобецького. Колектив школи, діти та батьки щиро вдячні за привітання і бажають вам міцного здоров'я, родинного тепла, Божої ласки. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

«Хай рік новий, Різдво Христове,

Вам подарують дні казкові…»

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі, для найближчих друзів, колег.

11 грудня в нашій школі відбулася виставка новорічних іграшок та новорічних композицій «Новорічна композиція» .

В другому класі було проведено урок " Як тварини готуються до зими"
22 листопада у 3 класі була проведена виховна година "День пам'яті жертв голодомору"
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ "Як готуються до зими рослини?" в 2 класі.
Екологічна акція. Прибирання пришкільної території.
Екскурсія з природознавства " Визначення сторін горизонту за допомогою Сонця, компасу та місцевих ознак."
4 жовтня в Оленівській ЗОШ І ступеня був проведений всеукраїнський урок доброти "Тварини - наші друзі."
Щороку 1 вересня вулиці українських міст та сіл наповняться білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Не стала винятком і наша Оленівська  школа. Традиційно 1 вересня о 9:00 тут зібралися учні, вчителі, батьки та представник від Полянської ОТГ Гаврилюк А. І .Як годиться, на святі було все: музичні вітання дітей, промови педагогів та гостей свята, перший дзвоник. Сьогодні для нашої школи радісний день.