Робочий навчальний план 2018-2019р

на 2018-2019 навчальний рік

Пояснювальна записка

до робочого навчального плану

Оленівська загальносвітня школа І ст. налічує 4 класи.

У школі навчається 18 учнів.

1 клас — 1 учень;

2 клас — 3 учні;

3 клас — 7 учнів;

4 клас — 7 учнів.

Робочий навчальний план Оленівської загальноосвітньої школи І ступеня на 2018 — 2019 н. р. Складено на виконання Закону України “ Про загальну середню освіту”, Національної доктрини розвитку освіти, з метою впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти, на основі Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів 11-ти річної школи:

• для 2-4 класів — за Типовим навчальним планом початкової школи з українською мовою навчання, затвердженого наказом МОН молодь спорту України від 10.06.2011р. №572 (додаток №1) ) із змінами згідно наказом МОН України від16.04.2014 року №460.

У 2018-2019 н. р. Оленівська загальноосвітня школи І ступеня працюватиме над проблемним питанням” Формування ключових компетентностей учнів як умова якісної освіти”.

Для забезпечення загальноосвітнього розвитку учнів, для навчання дітей правилам і законам мислення, формування вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати, робити умовиводи, розвивати творчі здібності учнів, для надання можливостей учням початкової школи підготувати себе до сприймання основ наук в старшій школі. В 3-4 класі відводиться 1 година курсу за вибором

''Каліграфія з елементами розвитку мовлення.'' Календарно-тематичне планування складається на основі програми Нікулочкіної О. Каліграфія. 1-4 класи(Лист ІІТЗО від 30.07.2012 року № 14.1/12-Г-192): Програми курсів за ви­бо­ром для загальноосвітніх навчальних закладів. Варіа­тивна складова Базового на­вчального плану Книга 3 / Упор. : Г.Ф.  Дре­валь, Л.Ф.  Щербакова, А.В.  Лото­цька. – Тернопіль : Мандрівець. – 2012. – С. 19-33.